جستجو در پندار پارس go
header
سه شنبه ٤ ارديبهشت ١٤٠٣ ٠٩:٠١:٠١
book code
دوره های آموزشی
فیلمهای آموزشی
همکاری
پيشنهاد موضوع
پربازديدترين کتابها
١.
شمارش از صفر (داستان واقعي يك حمله روز صفر)
شمارش از صفر (داستان واقعي يك حمله روز صفر)
٢.
آموزش كاربردي تست نفوذ با Kali Linux
آموزش كاربردي تست نفوذ با Kali Linux
٣.
ASP.NET MVC 4 & Web API
ASP.NET MVC 4 & Web API
٤.
مرجع آموزشي برنامه‌نويسي ASP.NET 4.5 در C# (از مبتدي تا پيشرفته)
مرجع آموزشي برنامه‌نويسي ASP.NET 4.5 در C# (از مبتدي تا پيشرفته)
٥.
مرجع كامل ASP.NET MVC 5.2
مرجع كامل ASP.NET MVC 5.2
٦.
مرجع كامل ASP.Net MVC 4
مرجع كامل ASP.Net MVC 4
٧.
الگوهاي طراحي در C# 5.0
الگوهاي طراحي در C# 5.0
٨.
راه‌اندازي تجارت الكترونيكي با ASP.Net با كدهاي #C (جلد 1) (كار با يك پروژه واقعي)
راه‌اندازي تجارت الكترونيكي با ASP.Net با كدهاي #C (جلد 1) (كار با يك پروژه واقعي)
٩.
مرجع آموزشي ASP.Net 4 (جلد1)
مرجع آموزشي ASP.Net 4 (جلد1)
١٠.
مرجع كامل Entity Framework 4.1
مرجع كامل Entity Framework 4.1
بازگشت

جنبه های مثبت و منفی کرونا ویروس

like
6
توسط: حسين يعسوبي - شنبه ٩ فروردين ١٣٩٩ ساعت ٠٩:٥٩
دفعات مشاهده: ٤١٠١
برچسب ها:
كروناويروس

ضمن تسلیت به همه ایرانیان برای از دست دادن شمار زیادی از هم میهنانمان به دلیل بیماری کرونا، فرا رسیدن نوروز باستانی را شادباش میگویم و این نشان میدهد نوروز در هر شرایطی، جایگاهش را نگه میدارد

ویروس کرونا عاملِ یک بیماریِ موذی است که به صورت مستقیم، سیستم تنفسی انسان ها را هدف قرار میدهد، این ویروس توسط سردمدارانِ اصلیِ دولتِ تاریکِ جهانی ساخته شده و به واسطه ی انسان های خودفروخته و سودجو منتشر شده است و به دلیل صدورِ اجازه از جانب خود انسان ها (پرداختن به نفسانیات) گسترش یافته و با ترس ایجاد شده در آگاهیِ جمعی، با شدت هر چه تمام تر رو به فراگیر شدن است.
نکاتِ منفیِ بسیاری در مورد این ویروس وجود دارد که همه آن را میدانند. همه چیز در دنیای دو قطبی به مانند سکه دو رو دارد؛ هیچ چیز مثبتی وجود ندارد که یک وجه منفی در آن پیدا نشود و متقابلاً هیچ چیز منفی ای در این دنیا نیست که یک نیمه ی مثبت نداشته باشد. حتی روشن ترین پدیده ها نیز مانند آموزه های پیام آوران نور، میتوانند با کمی دستکاری به عاملی برای سیراب کردنِ موجوداتِ تاریک تبدیل گردند؛ همان چیزی که امروزه تقریباً در تمامیِ مذاهب و فرقه ها مشاهده میشود.
بنابراین تاریک ترین پدیده ها مانند ویروسی که امروزه دنیای شما را دربرگرفته، میتوانند جوانبِ مثبتی هم داشته باشند البته اگر شما هنگام رویارویی با آنها انرژیِ خود را در مسیر درست قرار بدهید.
هم اکنون تمامیِ انسانها فرصتی در اختیار دارند تا به دور از هیاهو و مشغله های روزمره، در خلوتِ خویش حاضر شده، با ترسهایشان رو به رو شوند و برای رفع آنها با خدای درونشان گفتگو کنند؛ موقعیتی حیاتی پیش آمده تا با دنیایی که خودشان (چه در این زندگی چه در زندگی های قبلی) خلق کرده اند رو به رو شوند و دریابند که برای رهایی از مشکلات باید بر روی چه چیزی تمرکز کنند.
موجوداتِ منفی نمیخواهند و نمیتوانند نسل بشر را از بین ببرند، زیرا خود انسانها به صورت انرژیکی و جمعی این را انتخاب نکرده اند، البته انسانها با غرق شدن در حواشیِ نمایشی که موجوداتِ منفی در اینجا اجرا میکنند، این اجازه را داده اند که توسط آنها به بازی گرفته شوند!
ویروس های ذهنی، عاملِ اصلیِ صدورِ اجازه به ویروس های بیولوژیکی برای تسخیرِ پوسته ی زمینی انسانها هستند، به این معنی که ابتدا ترسِ مبتلا شدن را در افراد ایجاد میکنند تا بتوانند از این طریق اجازه ی ورود را برای ایجادِ بیماری کسب کنند.
افرادی که به روح متصل نیستند، با روشهای مختلفی به ویروس های ذهنیِ متفاوتی (ایمپلنت) دچار میشوند؛ ذهن این اشخاص دائماً در حالِ کنترل شدن است تا آنها را بیش از پیش به سمت قراردادهای روحی با موجودات منفی سوق دهد.
ویروس های ذهنی و بیولوژیکی کاملاً در تعامل با یکدیگر هستند، به این صورت که تمام بیماری های فیزیکی، از ذهنی آلوده سرچشمه میگیرند، به همین دلیل ممکن است اینگونه به نظر برسد که ویروس های فیزیکی، بیشتر افرادی را که برخلاف نیروهای طبیعت، انسانها و موجوداتِ دیگر یا به طور کلی با ذاتِ الهی در تضاد هستند را دنبال کرده و هدف قرار میدهند، همانطور که این امر در شواهدِ عینی به خوبی مشهود است.
همانطور که در روزهای اخیر مشاهده کردید، افراد زیادی به دلیل مبتلا شدن به وسواسِ افراطی به دلیل فعالیتِ ایمپلنت های ذهنی، جان خود را از دست داده اند؛ مانند اشخاصی که به دلیل مصرف سموم شیمیاییِ مختلف برای جلوگیری از ابتلا به ویروسی بیولوژیکی که تنها ٢ درصد احتمال از پا درآوردن ایشان را داشت، جان خود را از دست دادند!
ایمپلنت های ذهنی، بسیاری را به بروز واکنش های بیش از حد در برابر پدیده های مختلفِ این چنینی وامیدارند که خود به نوعی از بین بر‌دن خویش محسوب میشود.
عزیزانِ زیادی هستند که میترسند عمیق نفس بکشند و یا از محدوده ی به ظاهر امن خانه ی خویش خارج شوند!
یادآوری میکنیم که تنها تمرکزِ آگاهانه بر روی تنفس، به همراه تجسمِ دریافتِ ذراتِ نوری از کائنات، باعثِ جاری شدنِ روح در شما میشود و کلیه ی تکنیک های معنویِ واقعیِ ارائه شده به منظور آماده سازیِ شما برای جذبِ بهترِ نیروی حیات و در نتیجه اتصال به هستی، از طریق تنفسِ خودآگاه هستند.
تقریباً تمام انسانها به صورت ناخودآگاه نفس میکشند و این باعث میشود تنها مقدار کمی اکسیژن را از عنصر هوا دریافت کنند؛ اما فقط افرادی که آگاهند به اینکه علاوه بر اکسیژن، انرژی پرانا (ذرات غیرقابل شکست الهی) نیز با تنفس قابل دریافت است، میتوانند به این طریق روح خود را گسترش دهند.
به عبارتی دیگر تنفس های عمیق و آگاهانه به همراه خلوصِ نیت، تنها سیستمِ اتصال به روحِ هستی و جذب ذراتِ حیاتبخش، برای جسم و روح شم

بهترین کار در این وانفسا، پرداختن به کارهایی است که همیشه پشت گوش می انداختیم. چه استعدادهای هنری که خیلی از ما داریم و فرصت شکوفا شدن به آنها ندادیم.

من هم از فرصت استفاده کردم و ترجمه کتاب جامعی درباره برنامه نویسی با VBA در اکسل 2019 را آغاز کرده ام و وقت خود را با آن پر می کنم. در بهترین ساعات روز هم دقایقی را با سنتور زدن سپری می کنم و نیز، مطالعه و افزایش آگاهیم در زمینه انرژی کهکشانی، مدیتیشن و چاکراها نیز بسیار لذت بخش و حتی برای همه ما لازم است.

متن بالا نیز برگرفته از کانال تلگرامی بیداری ایرانی است که توصیه میکنم حتما سری به آن بزنید و از آن لذب ببرید. سعی می کنم ادامه متن بالا را در روزهای آتی نشر دهم.

جمله آخر اینکه کافیست به عزیزانی که گله و شکایت و ناشکری میکنند که از این وضعیت قرنطینه در خانه خسته شده ایم و چه و چه، اگر خدایی ناکرده به دلیل زلزله و سیل مانند برخی از هم میهنانمان بی خانمان شده بودید، آرزو میکردید که ای کاش ناشکری نمیکردیم و سرپناهی داشتیم و توی رختخواب گرم و نرم لم میزدیم و سریال میدیدیم و تخمه می شکستیم.

 


آخرین ویرایش: شنبه ٠٩ فروردين ١٣٩٩ ساعت ١٠:٠٢
نظرها
ع ز
١٣٩٩/٠٢/٠٣ ساعت ٠١:٤٠

سلام . داشتم يک کتاب از انتشارات شما رو ميخوندم گفتم بد نيست يک سر به سايت شما هم بزنم . ديدم يک بخش توي سايتتون داريد به نام ايکاپ که مثل اين که کتابخانه انلاين کتاب بوده ولي به دليل مشکلات مالي تعطيل شده . حقيقتش من در جايگاهي نيستم که بخوام پيشنهادي به شما بدم و شما خودتون استاد بنده هستيد . اما ديدم که خيلي ساله داريد توي اين حوزه فعاليت ميکنيد و من هم خيلي دوست دارم به فعاليتتون ادامه بديد . براي همين گفتم يک نظر پيشنهادي بگذارم . بنده طراح سايت هستم براي همين فکر کنم بتونم کمي سايتتون رو نقد کنم . از مشکلات سايت شما ميشه به خيلي قديمي و داغون بودن گرافيک و اين که ورژن موبايل نداره اشاره کرد در واقع همين الان که دارم اين کامنتو ميگذارم ، کلي به زحمت افتادم D: . سايتتون تقريبا عملکرد خوبي داره اما خيلي سخت ميشه با محيط گرافيکيش کار کرد . نميدونم شما برنامه موبايل داريد يا نه . اگر تداريد حتما بگيد يکي براتون بسازن . يک چيز ساده هم باشه خوبه . چند تا نويسنده جوان بريزيد توي سايتتون تا درباره اخرين تکنولوژي ها مقاله بنويسند . کاراموز بگيريد و توي اينستا هم فعاليت کتيد و نظرات مردم ر

آرش مظاهری
١٣٩٩/٠٢/٠٧ ساعت ١٥:٢١

سلام. دل به نور و روشنايي ميسپاريم وفردايي ميسازيم که از تاريکي جهل و نا اميدي خبري نيست. با تشکر و درود به شما دوست و همراه عزيز.

ثبت نظر جدید
 
ثبت
حسين يعسوبي
تاریخ عضویت
٢٠/٠٨/١٣٩١

نوع حساب کاربری مدیر سایت

وضعیت: فعال
نام کاربري
رمز عبور
مرا به خاطر بسپار
رمز عبورم را فراموش کرده ام

ثبت نام عضو جديد
هنوز کالايي در سبد خريد شما موجود نيست
logo-samandehi
کلیه حقوق این وبسایت برای انتشارات پندارپارس محفوظ می باشد. © 2015
developed by: