جستجو در پندار پارس go
header
سه شنبه ٤ ارديبهشت ١٤٠٣ ٠٨:٠٥:٠٤
book code
دوره های آموزشی
فیلمهای آموزشی
آخرین اخبار
پر فروش ترين کتاب ها
١.
آموزش كاربردي تست نفوذ با Kali Linux
آموزش كاربردي تست نفوذ با Kali Linux
٢.
مرجع كامل ASP.NET MVC 5.2
مرجع كامل ASP.NET MVC 5.2
٣.
آموزش كاربردي برنامه نويسي به زبان Python
آموزش كاربردي برنامه نويسي به زبان Python
٤.
آموزش هك براي مبتدي‌ها
آموزش هك براي مبتدي‌ها
٥.
آموزش كاربردي تست نفوذ وب
آموزش كاربردي تست نفوذ وب
٦.
مرجع كامل ASP.Net MVC 4
مرجع كامل ASP.Net MVC 4
٧.
الگوهاي طراحي در C# 5.0
الگوهاي طراحي در C# 5.0
٨.
نوپاي ناب
نوپاي ناب

تغییرات جدید در راه است
با درود به همه عزیزان و علاقه مندان به کتابهای پندار پارس

مدتی بود هیچ پستی نگذاشته بودم. مسئله تغییر قالب سایت هم که مدتها بود در دستور کارمان قرار داشت از اواخر اردیبهشت کلید خورد. البته رویکردمان تغییر کل سایت با برنامه نویسی جدید بود. حین کار به دلیل عجله در رونمایی و تصمیمات اشتباه، با مشکلاتی روبه رو شدیم که منجر به از کار افتادن سیستم فروش شد. نهایتا تصمیم بر آن شد، تا اتمام کار برنامه نویسی، دوباره از همین سایت قدیمی استفاده کنیم. مهندس عمرانی عزیز هم قول داده اند که تا دو ماه آینده، برنامه نویسی و طراحی بیشتر قسمتهای سایت جدید انجام شود. دموی آنرا در بالای صفحه میتوانید ببینید.....

حسين يعسوبي يکشنبه ١٢ شهريور ١٤٠٢ ساعت ٢١:٣٢ | تعداد نظر ( ٠ )

کشف باگ و درآمدزایی در صنعت امنیت سایبری (باگ بانتی)
با سلام و وقت بخیر خدمت کتابخوان‌های عزیز.

و یک درود و خداقوت ویژه به عاشقان کتاب‌های کاغذی.

 

در ابتدا  لینک کتاب آموزش کاربردی تست نفوذ وب:

https://www.pendarepars.com/book/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D9%8A-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%8A-%D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D9%86%D9%81%D9%88%D8%B0-%D9%88%D8%A8-web-hacking/?c=75

عليرضا عظيم زاده يکشنبه ١٩ بهمن ١٣٩٩ ساعت ٢١:٣٧ | تعداد نظر ( ٣ )

ترسیم دقیق شکل ها در مایکروسافت ورد
یکی از محدودیت‌هایی که کاربران نرم‌افزار مایکروسافت ورد با آن مواجه هستند، ترسیم دقیق شکل‌ها در اسناد تهیه شده توسط این نرم‌افزار است. 

دكتر عليرضا ناصرصدرآبادي چهارشنبه ١٩ آذر ١٣٩٩ ساعت ١٧:١٤ | تعداد نظر ( ٠ )

وبینارهای آموزشی رایگان پندارپارس در سایت ای-سمینار
انتشارات پندارپارس و چند ناشر تخصصی برتر دیگر با همکاری سایت ای-سمینار در حال برگزاری یک رویداد فرهنگی با عنوان نمایشگاه مجازی کتاب با رویکرد آموزشی هستند. شرکت برای عموم آزاد و رایگان است. اطلاعات تکمیلی در محتوای بلاگ آمده است.

 

حسين يعسوبي سه شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٩ ساعت ١٤:٣١ | تعداد نظر ( ٢ )

جنبه های مثبت و منفی کرونا ویروس
ضمن تسلیت به همه ایرانیان برای از دست دادن شمار زیادی از هم میهنانمان به دلیل بیماری کرونا، فرا رسیدن نوروز باستانی را شادباش میگویم و این نشان میدهد نوروز در هر شرایطی، جایگاهش را نگه میدارد

ویروس کرونا عاملِ یک بیماریِ موذی است که به صورت مستقیم، سیستم تنفسی انسان ها را هدف قرار میدهد، این ویروس توسط سردمدارانِ اصلیِ دولتِ تاریکِ جهانی ساخته شده و به واسطه ی انسان های خودفروخته و سودجو منتشر شده است و به دلیل صدورِ اجازه از جانب خود انسان ها (پرداختن به نفسانیات) گسترش یافته و با ترس ایجاد شده در آگاهیِ جمعی، با شدت هر چه تمام تر رو به فراگیر شدن است.
نکاتِ منفیِ بسیاری در مورد این ویروس وجود دارد که همه آن را میدانند. همه چیز در دنیای دو قطبی به مانند سکه دو رو دارد؛ هیچ چیز مثبتی وجود ندارد که یک وجه منفی در آن پیدا نشود و متقابلاً هیچ چیز منفی ای در این دنیا نیست که یک نیمه ی مثبت نداشته باشد. حتی روشن ترین پدیده ها نیز مانند آموزه های پیام آوران نور، میتوانند با کمی دستکاری به عاملی برای سیراب کردنِ موجوداتِ تاریک تبدیل گردند؛ همان چیزی که امروزه تقریباً در تمامیِ مذاهب و فرقه ها مشاهده میشود.
بنابراین تاریک ترین پدیده ها مانند ویروسی که امروزه دنیای شما را دربرگرفته، میتوانند جوانبِ مثبتی هم داشته باشند البته اگر شما هنگام رویارویی با آنها انرژیِ خود را در مسیر درست قرار بدهید.
هم اکنون تمامیِ انسانها فرصتی در اختیار دارند تا به دور از هیاهو و مشغله های روزمره، در خلوتِ خویش حاضر شده، با ترسهایشان رو به رو شوند و برای رفع آنها با خدای درونشان گفتگو کنند؛ موقعیتی حیاتی پیش آمده تا با دنیایی که خودشان (چه در این زندگی چه در زندگی های قبلی) خلق کرده اند رو به رو شوند و دریابند که برای رهایی از مشکلات باید بر روی چه چیزی تمرکز کنند.
موجوداتِ منفی نمیخواهند و نمیتوانند نسل بشر را از بین ببرند، زیرا خود انسانها به صورت انرژیکی و جمعی این را انتخاب نکرده اند، البته انسانها با غرق شدن در حواشیِ نمایشی که موجوداتِ منفی در اینجا اجرا میکنند، این اجازه را داده اند که توسط آنها به بازی گرفته شوند!
ویروس های ذهنی، عاملِ اصلیِ صدورِ اجازه به ویروس های بیولوژیکی برای تسخیرِ پوسته ی زمینی انسانها هستند، به این معنی که ابتدا ترسِ مبتلا شدن را در افراد ایجاد میکنند تا بتوانند از این طریق اجازه ی ورود را برای ایجادِ بیماری کسب کنند.
افرادی که به روح متصل نیستند، با روشهای مختلفی به ویروس های ذهنیِ متفاوتی (ایمپلنت) دچار میشوند؛ ذهن این اشخاص دائماً در حالِ کنترل شدن است تا آنها را بیش از پیش به سمت قراردادهای روحی با موجودات منفی سوق دهد.
ویروس های ذهنی و بیولوژیکی کاملاً در تعامل با یکدیگر هستند، به این صورت که تمام بیماری های فیزیکی، از ذهنی آلوده سرچشمه میگیرند، به همین دلیل ممکن است اینگونه به نظر برسد که ویروس های فیزیکی، بیشتر افرادی را که برخلاف نیروهای طبیعت، انسانها و موجوداتِ دیگر یا به طور کلی با ذاتِ الهی در تضاد هستند را دنبال کرده و هدف قرار میدهند، همانطور که این امر در شواهدِ عینی به خوبی مشهود است.
همانطور که در روزهای اخیر مشاهده کردید، افراد زیادی به دلیل مبتلا شدن به وسواسِ افراطی به دلیل فعالیتِ ایمپلنت های ذهنی، جان خود را از دست داده اند؛ مانند اشخاصی که به دلیل مصرف سموم شیمیاییِ مختلف برای جلوگیری از ابتلا به ویروسی بیولوژیکی که تنها ٢ درصد احتمال از پا درآوردن ایشان را داشت، جان خود را از دست دادند!
ایمپلنت های ذهنی، بسیاری را به بروز واکنش های بیش از حد در برابر پدیده های مختلفِ این چنینی وامیدارند که خود به نوعی از بین بر‌دن خویش محسوب میشود.
عزیزانِ زیادی هستند که میترسند عمیق نفس بکشند و یا از محدوده ی به ظاهر امن خانه ی خویش خارج شوند!
یادآوری میکنیم که تنها تمرکزِ آگاهانه بر روی تنفس، به همراه تجسمِ دریافتِ ذراتِ نوری از کائنات، باعثِ جاری شدنِ روح در شما میشود و کلیه ی تکنیک های معنویِ واقعیِ ارائه شده به منظور آماده سازیِ شما برای جذبِ بهترِ نیروی حیات و در نتیجه اتصال به هستی، از طریق تنفسِ خودآگاه هستند.
تقریباً تمام انسانها به صورت ناخودآگاه نفس میکشند و این باعث میشود تنها مقدار کمی اکسیژن را از عنصر هوا دریافت کنند؛ اما فقط افرادی که آگاهند به اینکه علاوه بر اکسیژن، انرژی پرانا (ذرات غیرقابل شکست الهی) نیز با تنفس قابل دریافت است، میتوانند به این طریق روح خود را گسترش دهند.
به عبارتی دیگر تنفس های عمیق و آگاهانه به همراه خلوصِ نیت، تنها سیستمِ اتصال به روحِ هستی و جذب ذراتِ حیاتبخش، برای جسم و روح شم

حسين يعسوبي شنبه ٩ فروردين ١٣٩٩ ساعت ٠٩:٥٩ | تعداد نظر ( ٢ )

بیگانه ای که در من بود - قسمت دوم
شب دوم و تکرار وقایع. دوباره آن شرایط دلهره آور تکرار می شود و پس از خروج از آن حالت، قلم نویسنده در موضوع "عشق" شروع به حرکت بر روی کاغذ میکند و فلسفه عشق را واکاوی میکند....
حسين يعسوبي سه شنبه ٢١ آبان ١٣٩٨ ساعت ٠١:٣٨ | تعداد نظر ( ١ )

بیگانه ای که در من بود
توجه: متن زیر در شرایط بسیار خاص و عجیبی به قلم نویسنده اش جاری شده و به محض اینکه به دستم رسید بدون توجه به بی ارتباط بودن با محتوای سایت تصمیم به انتشارش گرفتم. چراکه آنرا مناسب برای استفاده همگان دیدم. البته با کسب اجازه از نویسنده گرامی اش. لطفا با تمرکز و در خلوت خود بخوانید؛ ادم های زیادی در زندگی ما حضور پیدا خواهند کرد تنها به این دلیل که بخشی از صفاتی که در وجودمان نهفته است و از آن بی خبریم را به ما گوشزد کنند؛ من با آشنایی با فردی خشن خشونتی که همیشه با آن دیگران را می آزردم دیدم،
حسين يعسوبي دوشنبه ٢٠ آبان ١٣٩٨ ساعت ٠٠:٤١ | تعداد نظر ( ١ )

آغاز به کار نمایشگاههای استانی کتاب، تبریز- مشهد
از 29 مهر در تبریز  حضور مستقیم داریم تا در خدمت  همه کتاب دوستان گرامی باشیم

دانشجویان گرامی با تهیه بن خرید کتاب با 40 درصد تخفیف از محل نمایشگاه و 10 درصد از غرفه ها می توانند کتابهای خود را تهیه فرمایند.

هفته بعد نیز در مشهد حضور داریم

 

حسين يعسوبي جمعه ١٩ مهر ١٣٩٨ ساعت ١٣:٥٠ | تعداد نظر ( ٠ )
نام کاربري
رمز عبور
مرا به خاطر بسپار
رمز عبورم را فراموش کرده ام

ثبت نام عضو جديد
هنوز کالايي در سبد خريد شما موجود نيست
عضويت خبرنامه
مشترک خبرنامه ما شويد و از آخرين اخبار و کتاب هاي منتشر شده آگاه شويد.


اشتراک
logo-samandehi
کلیه حقوق این وبسایت برای انتشارات پندارپارس محفوظ می باشد. © 2015
developed by: